ثبت سفارش هماهنگی با 09123837743 در واتساپ

در خرید کارت عروسی چه مواردی باید رعایت شود؟

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بورس خرید کارت عروسی

برای خرید کارت عروسی در تهران، می توانید به انتهای خیابان جمهوری و میدان بهارستان مراجعه کنید. در این راسته ، فروشگاه های زیادی از جمله تهران کارت، وجود دارند که کارت عروسی را در مدلها و طرح های مختلف عرضه می کنند.


انتخاب کارت عروسی


کارت عروسی در واقع اولین راه نشان دادن نظر و سلیقه عروس و داماد به مهمانان عروسی شان هست به همین خاطر، مثل دیگر انتخاب های قبل از عروسی، به کمی زمان نیاز دارد. برای انتخاب کارت عروسی، ابتدا باید انتخاب کنید که دوست دارید که کارت عروسی شما در چه سبکی باشد. مثلا اگر به کارت عروسی های مشابه کارت عروسی زیر علاقه دارید احتمالا به دنبال کارت عروسی ساده و کلاسیک هستید. مدل های دیگری از این کارت عروسی را در تهران کارت می توانید پیدا کنید.

کارت-عروسی-تهران-کارت-275

اگر کارت های عروسی مطابق با عکس زیر را می پسندید، شما کارت عروسی طلقی را می پسندید. این کارت های عروسی لوکس تر و البته کمی گران تر از سایر مدل های کارت عروسی هستند.

کارت عروسی طلقی

اگر به طرح های آبرنگی هم علاقه مند هستید، می تونید از بین کارت عروسی های آبرنگی تهران کارت، مدل مناسب خود را پیدا کنید.

کارت عروسی آبرنگی

اگر هم که به کارت های عروسی فانتزی علاقه مندید، کارت هایی به سبک و سیاق فانتزی باید پیدا کنید. مانند این کارت عروسی فانتزی در فروشگاه اینترنتی تهران کارت

کارت عروسی فانتزی

متن کارت عروسی

بعد از انتخاب کارت عروسی، باید متن کارت عروسی رو مطابق با کارتی که پسند کردید، انتخاب کنید.
اکثر متن های کارت عروسی در داخل کارت ها، جا می گیرند اما به هر حال خوب هست که متن را متناسب با اندازه کارت انتخابی تان، انتخاب کنید.
اگر کارت عروسی فانتزی انتخاب کردید،خوب هست که متن کارت عروسی تون هم متفاوت باشد.
برای متن کارت عروسی، می توانید خودتان هم دست به کار بشوید و شعر و یا جمله زیبایی را برای متن کارت عروسی تان بنویسید تا یک کارت عروسی خاص و خاطره انگیز داشته باشید.
در زیر یک نمونه متن کارت عروسی از وب سایت تهران کارت آورده شده است، می توانید با استفاده از این لینک متن های بیشتری نیز مشاهده کنید.

متن-کارت-عروسی-تهران-کارت

قیمت کارت عروسی

توجه داشته باشید که علاوه بر قیمت کارت عروسی که سفارش می دهید، هزینه دیگری به صورت هزینه چاپ وجود دارد. این هزینه بر اساس تعداد کارت و انتخاب نوع چاپ کارت، تعیین می شود. برای اطلاع از هزینه چاپ در تهران کارت می توانید از این لینک استفاده کنید. انواع چاپ هم چاپ طلا کوب و نقره کوب و چاپ رنگی هست. اگر تفاوت چاپ طلا کوب و نقره کوب و چاپ رنگی را نمی دانید می توانید از این لینک استفاده کنید.

توجه داشته باشید که بر روی بعضی از کارت ها امکان چاپ طلاکوب، نقره کوب وجود ندارد. پس این موارد را باید حتما در هنگام انتخاب کارت در نظر داشته باشید.
در ضمن حتما دیده اید که بر روی اکثر کارت های عروسی، نام عروس و داماد، بر روی پاکت و یا تزیینات کارت عروسی دیده می شود، این نکته را هم به یاد داشته باشید که بعضی از طرح های خاص امکان چاپ نام عروس و داماد رو ندارند. پس اگر این نکته برایتان اهمیت دارد، در هنگام انتخاب کارت باید آن را در نظر بگیرید.

 

مونتاژ کارت عروسی

نکته آخر اینکه، بسیاری از کارت ها نیاز به مونتاژ دارند. برای مثال پاپیون و یا تزییناتی دارند که این تزیینات باید چسبیده شده و یا به هم متصل شوند. همه فروشگاه های کارت عروسی در تهران،کارت های عروسی را بدون مونتاژ به شما تحویل می دهند. بنابراین اگر بخواهید که کارت مونتاژ شده تحویل بگیرید، با هزینه جداگانه انجام پذیر است و در غیر این صورت، انجام آن توسط خود شما باید انجام پذیرد.

البته کارت هایی نیز وجود دارند که نیاز به مونتاژ ندارند. اگر موضوع عدم نیاز به مونتاژ برایتان اهمیت دارد، می توانید کارت های ساده تر را انتخاب نمایید.

در انتها از شما دعوت می کنیم از این مقاله نیز بازدید کنید: خرید کارت عروسی

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید