0 عدد کارت
مرتب سازی بر اساس:
orderby
قیمت: از
تا
ریال
نظرات (0)
از کارهای جدید تهران کارت که هم تم اسپرت و فانتزی دارد و در تولید آن از بهترین جنس های مقوا و طلق استفاده شده است. متن کارت روی طلق چاپ می شود و قابلیت تغییر رنگ و طرح با توجه به درخواست مشتری وجود دارد.
33,000 ریال
نظرات (0)
جنس کارت و پاکت مقوای متالایز کرم خارجی ، همراه با زیره ضخیمِ دور طلایی و تزیینات ( منگوله طلایی ) یک کار جدید و شیک با استفاده از بهترین جنس مقوای متالیک خارجی.
25,000 ریال
نظرات (0)
جنس کارت طلق ( پلکسی ) خارجی شفاف چاپ طرح و متن به انتخاب مشتری ( طلایی / سفید / سرمه‌ای / نقره‌ای ) پاکت قابل انتخاب در رنگ ها و طرح های مختلف ( سرمه‌ای ایتالیایی / متالیک کرم / سبز ایتالیایی / کرم ساده ) ارسال به سراسر ایران
0 ریال
نظرات (0)
جنس کارت مقوای گراف فانتزی جنس پاکت مقوای کرم این کد از کارهای فانتزی و پر فروش تهران کارت هست ، هم قیمت مناسب و هم طرح جدید و به روزی روی پاکت و کارت دارد.
14,400 ریال
نظرات (0)
کارت طلق مات منعطف ضخیم با چاپ رنگی پاکت مقوای کرم / زرشکی / سبز این کارت جزء جدیدترین و شیک ترین کارهای موسسه ی تهران کارت هست. رنگ چاپ متن هم می‌تواند بنا بر سلیقه عروس و داماد تغییر کند
0 ریال
نظرات (0)
جنس کارت طلق خارجی شفاف همراه با چاپ رنگی. جنس پاکت مقوای متالایز کرم خارجی . همراه با مهر و موم و پر رنگ پاکت و پر و طرح مهر و موم قابل تغییر هست. از کارهای اختصاصی و لاکچری تهران کارت . تمام اجزا با بالاترین کیفیت تولید و خدمت شما عرضه خواهند شد.
0 ریال
نظرات (0)
جنس کارت مقوای متالایز کرم ضخیم ( ۳۰۰ گرم ) جنس پاکت مقوای متالایز کرم خارجی ( ۲۰۰ گرم ) همراه با برش لیزری. یک کارت شیک ، کلاسیک و با ظرافت.
47,000 ریال
نظرات (0)
جنس کارت طلق مات منعطف جنس پاکت مقوای متالایز کرم خارجی یک کارت شیک ، لاکچری و مدرن.
0 ریال
نظرات (0)
جنس کارت مقوای متالیک کرم خارجی ضخیم ( ۳۰۰ گرم ) جنس پاکت مقوای متالیک کرم خارجی ( ۲۲۰ گرم ) یک کارت کلاسیک و شیک ، با استفاده از بهترین جنس مقوای متالایز وارداتی که همیشه مشتری های خاص خودش رو داشته .
45,000 ریال
نظرات (0)
کارت آبرنگی. جنس کارت مقوای ضخیم کرم ، همراه با پاکت کالکی و تزیینات مهر و موم و پر. طرح مهر و موم و رنگ پر قابل تعویض است.
0 ریال
نظرات (0)
جنس کارت طلق پلاستیکی ( منعطف ) ابعاد کارت ۱۵,۵ × ۱۵,۵ جنس پاکت مقوای کرم ساده یا مقوای کرم متالیک ( به انتخاب مشتری ) برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
0 ریال
نظرات (0)
جنس کارت مقوای متالایز کرم ضخیم ( ۳۰۰ گرم ). جنس پاکت مقوای متالایز کرم ( ۲۰۰ گرم ) طرح برجسته همراه با چاپ‌صدفی روی کارت و در پاکت . این کارت در عین کلاسیک و لوکس بودن ، هم از جنس فانتزی و متالیک کرم برای تولیدش استفاده شده ، هم طرح جدیدی و مدرنی روی کارت و پاکت پیاده سازی شده است.
36,000 ریال
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH