0 عدد کارت
مرتب سازی بر اساس:
orderby
قیمت: از
تا
ریال
نظرات (0)
جنس کارت طلق پلاستیکی ( منعطف ) ابعاد کارت ۱۵,۵ × ۱۵,۵ جنس پاکت مقوای کرم ساده یا مقوای کرم متالیک ( به انتخاب مشتری ) برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.
0 ریال
نظرات (0)
جنس کارت مقوای متالایز کرم ضخیم ( ۳۰۰ گرم ). جنس پاکت مقوای متالایز کرم ( ۲۰۰ گرم ) طرح برجسته همراه با چاپ‌صدفی روی کارت و در پاکت . این کارت در عین کلاسیک و لوکس بودن ، هم از جنس فانتزی و متالیک کرم برای تولیدش استفاده شده ، هم طرح جدیدی و مدرنی روی کارت و پاکت پیاده سازی شده است.
36,000 ریال
نظرات (0)
این کارت از کارت های قیمت مناسب تهران کارت می‌باشد. جنس پاکت مقوای کرم و جنس کارت ، مقوای گراف فانتزی است.
12,000 ریال
نظرات (0)
این مدل جدید از کارت های موسسه تهران کارت، دارای کارت و پاکت مقوایی ( ۲۰۰ گرم ) کرم و همچنین کالک و منگوله ی کرم برای زیباتر شدن کارت می‌باشد مشخصات و متن روی کارت چاپ شده و روی کالک اسامی عروس و داماد و تاریخ میلادی عروسی ، چاپ طلاکوب می شود
34,000 ریال
نظرات (0)
جنس این مدل از کارت ها ، طلق مات منعطف هست و از جدیدترین مدل های مورد درخواست عروس داماد های عزیز می‌باشد. برای این مدل کارت، دو مدل پاکت از دو جنس مختلف قابل انتخاب است . جنس به کار رفته برای پاکت ها مقوای گراف (کرافت) فانتزی و زرشکی ایتالیایی هست.
0 ریال
نظرات (0)
این کار عروسی از جنس طلق پلاستیکی ضخیم است . این کارت از جدیدترین و خاص ترین کارت های عرضه شده در سال جاری می‌باشد. همچنین پاکت این کارت در رنگ های کرم ، زرشکی و سرمه ای قابل سفارش می‌باشد. رنگ چاپ کارت نیز قابل انتخاب و تغییر بر اساس سلیقه ی عروس دامادهای عزیز خواهد بود.
0 ریال
نظرات (0)
این کارت عروسی طلقی لاکچری، از جنس پلسکی شفاف خارجی می باشد و همراه مهر و موم و ساتن کرم عرضه می گردد. طرح و رنگ مهر و موم قابل تعویض است. پاکت مقوای متالایز کرم خارجی است و ( برای پاکت زنگ های زرشکی و سرمه ای هم قابل ارائه می‌باشد ) چاپ متن دو رنگ یا تک رنگ به انتخاب مشتری امکان پذیر است.
0 ریال
نظرات (0)
،این کارت عروسی طلقی ( پلکسی ) شفاف دارای چاپ دو رنگ می باشد. رنگ و طرح چاپ متن قابل تعویض و شخصی سازی است. این کارت دعوت لاکچری، دارای قیمت مناسب است. پاکت از جنس مقوای گراف فانتزی ( قابل تعویض با پاکت زرشکی رنگ ) است و مهر و موم و پر قابل ارائه می باشد.
0 ریال
نظرات (0)
کارت عروسی کد 660، کارت طلق ضخیم و پاکت متالایز کرم خارجی می باشد. این کارت عروسی لاکچری، دارای ابعاد ۱۵/۵×۱۵/۵ سانتی متر می باشد.
0 ریال
نظرات (0)
این کارت عروسی از جنس طلق ( پلکسی ) است و بالاترین و لاکچری ترین کیفیت طلق را دارد. طلق این کارت، خارجی مات می باشد. طرح و رنگ گل ها و چاپ متن قابل تعویض است. سایز طلق 13×13 سانتی متر است. پاکت این کارت عروسی نیز مقوای سرمه ای فابریک می باشد.
0 ریال
نظرات (0)
این کارت عروسی طلق (پلکسی) شفاف دورگرد می باشد و در بین کارت های طلقی دارای قیمت مناسب و ازران تر می باشد. پاکت کرم طرحدار و سایز طلق 13×13 سانتی متر است.
0 ریال
نظرات (0)
این کارت عرسوی لاکچری، از جنس طلق (پلکسی )خارجی شفاف ضخیم می باشد. پاکت متالایز کرم فابریک خارجی به همراه مهر و موم به عروس و دامادهای عزیز ارائه می شود. رنگ و طرح مهر و موم قابل تعویض است.
0 ریال
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH