ثبت سفارش هماهنگی با 09123837743 در واتساپ

چاپ پاکت اداری اختصاصی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

پاکت اداری یکی از اجزای مهم ست های اداری است. در پاکت های نامه، شما می توانید فاکتور فروش، نامه، برگه های اوراق، سند و... را قرار داده و برای مشتریان خود ارسال کنید.

تفاوت چاپ افست و چاپ دیجیتال

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

وقتی نوشته ها، اعداد، اشکال و علائم را بر روی یک سطح چاپ شونده به تعداد زیاد انتقال دهیم می گوییم چاپ انجام شده است. که در انگلیسی به آن printing گفته می شود. چاپ یکی از اختراعات مهم و تاثیر گذار بشر است. جایی که چاپ در آنجا انجام می شود چاپخانه نام دارد.  همان طور که می دانید چاپ توسط دستگاه های چاپ صورت می گیرد. هدف دستگاه های چاپ، تکثیر و انتشار تعداد زیادی از اطلاعات مورد نظر، با سرعت و تعداد زیاد است.

امروزه صنعت چاپ پیشرفت های قابل توجهی داشته است و چاپ بر روی وسایل زیادی از کاغذ و مقوا گرفته تا شیشه، پارچه و وسایل بسیار دیگری به کار برده می شود. گفته می شود که اختراع دستگاه چاپ توسط یوهانس گوتنبرگ در سال 1456 میلادی انجام شده است. البته که پیش از آن نیز، مردم به روش های مختلفی به چاپ می پرداختند.

همان طور که گفته شد امروزه امکان چاپ بر روی بسیاری از متریال ها مانند چرمی، پارچه ای، سلولزی، نایلونی، شیشه ای و... وجود دارد. حتی شکل اجسام می تواند صاف و محدب و مقعر و ناهموار باشد

یک تقسیم بندی برای انواع چاپ، چاپ دیجیتال و چاپ افست می باشد.

تفاوت چاپ افست و چاپ دیجیتال - 5.0 out of 5 based on 1 vote