ثبت سفارش هماهنگی با 09123837743 در واتساپ

کارت عروسی طلقی

مرتب سازی بر اساس:
orderby
قیمت: از
تا
ریال
نظرات (0)
پاکت؛ مقوای مخمل (جیر) در سه رنگ زرشکی، سرمه ای و سبز با چاپ برجسته موجود است. تزیینات شامل؛ نخ طلایی، مهر و موم، گل خشک و آویز طلاکوب طلقی می باشد. کارت؛ طلق مات ضخیم با کادر و چاپ طلاکوب است. انتخاب متن و مشخصات و رنگ چاپ کاملا به سلیقه عروس و داماد می باشد. جهت سفارش و اطلاع از قیمت در پیام رسان واتس اپ یا تلگرام پیام بگذارید.
0 ریال
نظرات (0)
کارت؛ پلکسی گلاس شفاف با چاپ طلایی. انتخاب کادر و همچنین متن و مشخصات کاملا به سلیقه عروس و داماد. پاکت؛ مقوای سرمه ای ایتالیایی همراه با نخ طلایی، مهر و موم و پر طلایی. پاکت در رنگ های زرشکی ایتالیایی و کرم موجود است. جهت سفارش و دریافت قیمت در واتس اپ یا تلگرام پیام بگذارید.
0 ریال
نظرات (0)
کارت طلق مات ضخیم با کادر طلا کوب و پاکت مقوای مخملی (جیر) در دو رنگ سبز یشمی و سرمه ای موجود است. چاپ این کارت به صورت برجسته در یک سمت پاکت و طلاکوب انگلیسی اسامی عروس و داماد و تاریخ میلادی عروسی در سمت دیگر انجام می شود. نخ طلایی، مهر و موم، گل خشک و آویز طلق طلاکوب از تزیینات این مدل می باشد. انتخاب متن و مشخصات به فارسی یا انگلیسی به سلیقه عروس و داماد صورت می گیرد. جهت اطلاع از قیمت وسفارس در واتس اپ یا تلگرام پیام بگذارید.
0 ریال
نظرات (0)
این کارت عروسی با عکس اختصاصی عروس و داماد عزیز چاپ می شود. چاپ متن طلاکوب روی طلق با بهترین کیفیت چاپ و در سه رنگ تنوع پاکت همراه تزیینات مهر و موم و گل خشک به سلیقه عروس و داماد قابل تغییر و سفارش می باشد. جهت دریافت قیمت و سفارش به شماره واتس اپ یا تلگرام پیام دهید.
0 ریال
نظرات (0)
 کارت، طلق مات ضخیم با چاپ طلاکوب یا سیلک طلایی است  زیر کارت عکس اختصاصی عروس و داماد میباشد پاکت، مقوای سرمه ای و زرشکی ایتالیایی و کرم، همراه با مهر و موم و پر طلایی / پر دو رنگ و... به انتخاب و سلیقه عروس و داماد است برای تهیه آن با قیمت مناسب پاکت کرم بدون مهر و موم و پر سفارش دهید. امکان ارسال به سراسر ایران عزیز توسط موسسه تهران چاپ وجود دارد.
0 ریال
نظرات (0)
کارت؛ طلق مات ضخیم آبرنگی با کادر طلاکوب ، چاپ متن و مشخصات کاملا به سلیقه و انتخاب عروس و داماد میباشد. پاکت؛ مقوای کرم آبرنگی ، اسامی انگلیسی و تاریخ میلادی عروسی طلاکوب است. ارسال به سراسر ایران عزیز توسط موسسه تهران کارت وجود دارد.
0 ریال
نظرات (0)
پاکت؛ مقوای مخملی در دو رنگ سرمه‌ای و زرشکی. همراه با مهر و موم و پر طلایی است. کارت؛ طلق مات ضخیم / پلکسی گلاس شفاف خارجی با چاپ طلایی‌‌می باشد. انتخاب متن و مشخصات کاملا به سلیقه عروس و داماد می باشد. امکان ارسال به سراسر ایران عزیزوجود دارد.
0 ریال
نظرات (0)
پاکت؛ مقوا کرم با حاشیه طلاکوب ، همراه با مهر و موم و پر دو رنگ/ گل خشک ( به انتخاب عروس و داماد ) و نخ طلایی. مهر موم در طرح‌های مختلف موجود است. کارت؛ طلق مات ضخیم با چاپ طلایی. در طرح‌های متنوع میباشد. امکان ارسال به سراسر کشورتوسط موسسه تهران کارت وجود دارد.
0 ریال
نظرات (0)
پاکت؛ مقوای (جیر) در سه رنگ سرمه ای، زرشکی و سبز یشمی. همراه با مهر و موم در 10 مدل متنوع. چاپ طلاکوب روی پاکت به انتخاب عروس و داماد. کارت؛ طلق مات ضخیم/ پلکسی گلاس شفاف با چاپ طلایی. انتخاب متن و مشخصات کاملا به سلیقه عروس و داماد به صورت فارسی و انگلیسی. جهت اطلاع از قیمت و سفارش در واتس اپ یا تلگرام پیام بگذارید.
0 ریال
نظرات (0)
کارت ؛ پلکسی گلاس شفاف خارجی با چاپ طلایی می باشد پاکت ؛ مقوای زرشکی یا سرمه‌ای ایتالیایی همراه با مهر و موم و پر دو رنگ است. تزیینات به سلیقه عروس و داماد قابل تغییر هست ( گل خشک ، پر سفید دوتایی ، پر سر طلایی و... ) میباشد. امکان ارسال به سراسر ایران توسط موسسه تهران کارت وجود دارد
0 ریال
نظرات (0)
کارت و پاکت مقوای کرم با چاپ رنگی میباشد. چاپ متن روی کالک است. آویز (سرمه ای ، کرم، طلق) و پونز طلایی روی کارت است. امکان ارسال به سراسر کشور توسط موسسه تهران کارت وجود دارد.
94,000 ریال
نظرات (0)
کارت ؛ طلق مات ضخیم با چاپ آبرنگ کادر طلاکوب می باشد. پاکت ؛ مقوای کرم ضخیم با چاپ آبرنگی و کادر طلاکوب روی در پاکت است. مهر و‌ موم و گل خشک به عنوان تزیینات ( قابل تغییر و شخصی سازی به سلیقه عروس و داماد ) امکان ارسال به سراسر ایران توسط موسسه تهران کارت وجود دارد
0 ریال
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH