ثبت سفارش هماهنگی با 09123837743 در واتساپ

کارت عروسی طلقی

مرتب سازی بر اساس:
orderby
قیمت: از
تا
ریال
نظرات (0)
 کارت، طلق مات ضخیم با چاپ طلاکوب یا سیلک طلایی است  زیر کارت عکس اختصاصی عروس و داماد میباشد پاکت، مقوای سرمه ای و زرشکی ایتالیایی و کرم، همراه با مهر و موم و پر طلایی / پر دو رنگ و... به انتخاب و سلیقه عروس و داماد است برای تهیه آن با قیمت مناسب پاکت کرم بدون مهر و موم و پر سفارش دهید. امکان ارسال به سراسر ایران عزیز توسط موسسه تهران چاپ وجود دارد.
0 ریال
نظرات (0)
کارت؛ طلق مات ضخیم آبرنگی با کادر طلاکوب ، چاپ متن و مشخصات کاملا به سلیقه و انتخاب عروس و داماد میباشد. پاکت؛ مقوای کرم آبرنگی ، اسامی انگلیسی و تاریخ میلادی عروسی طلاکوب است. ارسال به سراسر ایران عزیز توسط موسسه تهران کارت وجود دارد.
0 ریال
نظرات (0)
پاکت؛ مقوای مخملی در دو رنگ سرمه‌ای و زرشکی. همراه با مهر و موم و پر طلایی است. کارت؛ طلق مات ضخیم / پلکسی گلاس شفاف خارجی با چاپ طلایی‌‌می باشد. انتخاب متن و مشخصات کاملا به سلیقه عروس و داماد می باشد. امکان ارسال به سراسر ایران عزیزوجود دارد.
0 ریال
نظرات (0)
پاکت؛ مقوا کرم با حاشیه طلاکوب ، همراه با مهر و موم و پر دو رنگ/ گل خشک ( به انتخاب عروس و داماد ) و نخ طلایی. مهر موم در طرح‌های مختلف موجود است. کارت؛ طلق مات ضخیم با چاپ طلایی. در طرح‌های متنوع میباشد. امکان ارسال به سراسر کشورتوسط موسسه تهران کارت وجود دارد.
0 ریال
نظرات (0)
پاکت ؛ مخمل زرشکی / سرمه‌ای روی در پاکت چاپ طلاکوب اول اسامی انگلیسی و تاریخ میلادی / شمسی عروسی. همراه با مهر و موم زیر در پاکت. کارت ؛ طلق مات ضخیم یا پلکسی شفاف با چاپ طلایی و کادر انتخابی. امکان ارسال به سراسر ایران توسط موسسه تهران کارت
673 ریال
0 ریال
نظرات (0)
کارت ؛ پلکسی گلاس شفاف خارجی با چاپ طلایی می باشد پاکت ؛ مقوای زرشکی یا سرمه‌ای ایتالیایی همراه با مهر و موم و پر دو رنگ است. تزیینات به سلیقه عروس و داماد قابل تغییر هست ( گل خشک ، پر سفید دوتایی ، پر سر طلایی و... ) میباشد. امکان ارسال به سراسر ایران توسط موسسه تهران کارت وجود دارد
0 ریال
نظرات (0)
کارت و پاکت مقوای کرم با چاپ رنگی میباشد. چاپ متن روی کالک است. آویز (سرمه ای ، کرم، طلق) و پونز طلایی روی کارت است. امکان ارسال به سراسر کشور توسط موسسه تهران کارت وجود دارد.
94,000 ریال
نظرات (0)
کارت ؛ طلق مات ضخیم با چاپ آبرنگ کادر طلاکوب می باشد. پاکت ؛ مقوای کرم ضخیم با چاپ آبرنگی و کادر طلاکوب روی در پاکت است. مهر و‌ موم و گل خشک به عنوان تزیینات ( قابل تغییر و شخصی سازی به سلیقه عروس و داماد ) امکان ارسال به سراسر ایران توسط موسسه تهران کارت وجود دارد
0 ریال
نظرات (0)
جنس کارت طلق مات ضخیم با چاپ آبرنگی است. جنس پاکت مقوای کرم با چاپ آبرنگی می باشد. امکان ارسال به سراسر ایران توسط موسسه تهران کارت وجود دارد.
0 ریال
نظرات (0)
سفارش مشتری عزیزاز شهریار چاپ عکس عروس و داماد ، چاپ متن روی کالک ، مهر و موم و پر دو رنگ به انتخاب عروس ‌و داماد انجام میشود. پاکت در سه رنگ مختلف موجود است. امکان ارسال به سراسر ایران توسط موسسه تهران کارت وجود دارد
0 ریال
نظرات (0)
جنس این کارِپلکسی گلاس شفاف خارجی با ضخامت دو میلیمتر است و روی آن چاپ گل‌ها به صورت رنگی با پرینتر سه بعدی انجام میشود. دور کارت هم با توجه به طرح گل ، برش لیزری انجام شده. پاکت این کار در رنگ های زرشکی ، سرمه‌ای و کرم‌ متالیک موجود است. برای تزیینات هم مهر و موم ، پر ( در تنوع رنگ ) و گل خشک ، در نظر گرفته شده است. امکان ارسال به سراسر کشور توسط موسسه تهران کارت وجود دارد.
0 ریال
نظرات (0)
جنس کارت پلکسی خارجی شفاف با چاپ طلایی است. جنس پاکت مقوای سرمه‌ای ایتالیایی همراه با تزیینات مهر و موم و پر و نخ طلایی می باشد. سفارش مشتری عزیزمون که از بهترین جنس مقوای وارداتی و همچنین پلکسی خارجی شفاف ، برای تولید اون استفاده شده. امکان ارسال به سراسر ایران توسط موسسه تهران کارت وجود دارد.
0 ریال
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH