ثبت سفارش هماهنگی با 09123837743 در واتساپ

چاپ پاکت اداری فرم اختصاصی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پاکت اداری یکی از اجزای مهم ست های اداری است. در پاکت های نامه، شما می توانید فاکتور فروش، نامه، برگه های اوراق، سند و... را قرار داده و برای مشتریان خود ارسال کنید.


پاکت های اداری در واقع نوعی از رسمیت و حرفه ای بودن به کار شما می افزاید و در کنار سربرگ و کارت ویزیت می توانید از این روش تبلیغاتی نیز برای معرفی برند خود استفاده نمایید.

از محاسن دیگر پاکت های اداری، می توان به ماندگاری و دسترسی آسان تر به برند خود اشاره کرد. کاربر می تواند با مراجعه به پاکت اداری شما و مشاهده نام و وب سایت شرکت، به شما مراجعه کند.

چه اطلاعاتی بر روی پاکت اداری ثبت می شود؟.

بر روی پاکت های اداری به طور معمول، لوگو و آرم شرکت، مشخصات تماس شامل آدرس، تلفن، ایمیل و آدرس وب سایت قرار می گیرد.

رنگ پاکت های اداری می تواند سفید و یا از رنگ های دیگر باشد که این بستگی به طرح و نقش پاکت اداری شما دارد.

پاکت های اداری در چه سایزی هستند؟

پاکت اداری می تواند در سایزهای استاندارد یا اختصاصی باشد. سایزهای  پاکت اداری می تواند a3 , a4 , a5 باشد.

تقسیم بندی ظاهری پاکت های اداری چگونه است؟

بر حسب باز شدن، محل درب پاکت های اداری، دو مدل کیسه ای و کیفی برای این پاکت ها وجود دارد.

 در مدل کیسه ای ، پاکت ایستاده و درب پاکت از عرض باز می شود. اما در مدل کیفی ، پاکت خوابیده و درب از طول باز می شود

 شما می توانید نامه های خود را در داخل پاکت نامه (پاکت اداری) برای مشتریان خود ارسال نمایید. به پاکت نامه در اصطلاح پاکت ملخی هم می گویند.

آنچه که ظاهر و شکل پاکت های اداری را از یکدیگر متمایز می کند، طراحی این نوع کارت ها می باشد. این طراحی بستگی به نظر و سلیقه طراح پاکت و اعمال نقطه نظرات مشتری می باشد. مجموعه ای از بهترین خدمات چاپ از جمله چاپ پاکت اداری توسط چاپ تهران انجام می شود.

از مواردی که می تواند پاکت اداری شما را از پاکت های دیگر متمایز کند، استفاده از مهر و موم بر روی پاکت هست. مهر و موم، زیبایی و جذابیت خاصی به پاکت اداری شما اضافه کرده و باعث می شود که پاکت اداری خاص و شیکی داشته باشید.

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر درباره چاپ پاکت های اداری می توانید با شماره  02133914666 و یا 09122495385  تماس حاصل فرمایید.

پاکت اختصاصی 1پاکت اختصاصی 2پاکت اختصاصی 3پاکت اختصاصی 4پاکت اختصاصی 5پاکت اختصاصی 6پاکت اختصاصی 7پاکت اختصاصی 8پاکت اختصاصی 9پاکت اختصاصی 10پاکت اختصاصی 11پاکت اختصاصی 12پاکت اختصاصی 13پاکت اختصاصی 14پاکت اختصاصی 15پاکت اختصاصی 16پاکت اختصاصی 17پاکت اختصاصی 18پاکت اختصاصی 19پاکت اختصاصی 20پاکت اختصاصی 21پاکت اختصاصی 22پاکت اختصاصی 23پاکت اختصاصی 24پاکت اختصاصی 25پاکت اختصاصی 26پاکت اختصاصی 27پاکت اختصاصی 28

envelop 1envelop 2envelop 4envelop 5envelop 6envelop 7envelop 9envelop 10envelop 11envelop 13envelop 14envelop 15