ثبت سفارش هماهنگی با 09123837743 در واتساپ

کارت عروسی جدید

مرتب سازی بر اساس:
orderby
قیمت: از
تا
ریال
نظرات (0)
کارت آبرنگی. جنس کارت مقوای ضخیم کرم ، همراه با پاکت کالکی و تزیینات مهر و موم و پر. طرح مهر و موم و رنگ پر قابل تعویض است.
0 ریال
نظرات (0)
جنس کارت مقوای متالایز کرم ضخیم ( ۳۰۰ گرم ). جنس پاکت مقوای متالایز کرم ( ۲۰۰ گرم ) طرح برجسته همراه با چاپ‌صدفی روی کارت و در پاکت . این کارت در عین کلاسیک و لوکس بودن ، هم از جنس فانتزی و متالیک کرم برای تولیدش استفاده شده ، هم طرح جدیدی و مدرنی روی کارت و پاکت پیاده سازی شده است.
36,000 ریال
نظرات (0)
این مدل جدید از کارت های موسسه تهران کارت، دارای کارت و پاکت مقوایی ( ۲۰۰ گرم ) کرم و همچنین کالک و منگوله ی کرم برای زیباتر شدن کارت می‌باشد مشخصات و متن روی کارت چاپ شده و روی کالک اسامی عروس و داماد و تاریخ میلادی عروسی ، چاپ طلاکوب می شود
34,000 ریال
نظرات (0)
جنس این مدل از کارت ها ، طلق مات منعطف هست و از جدیدترین مدل های مورد درخواست عروس داماد های عزیز می‌باشد. برای این مدل کارت، دو مدل پاکت از دو جنس مختلف قابل انتخاب است . جنس به کار رفته برای پاکت ها مقوای گراف (کرافت) فانتزی و زرشکی ایتالیایی هست.
0 ریال
نظرات (0)
جنس کرمِ کارت و پاکت این کد ، مقوای کرم با ضخامت بالا و بافت کتان است ، که برای زیبایی بیشتر ، یک زیره با حاشیه ی طلاکوب هم به اون اضافه شده. رنگ قهوه‌ای ، از جنس مقوای گراف ( کرافت ) فانتزی با ضخامت ( گرماژ ) بالا تولیده شده و برای این مدل هم زیره با کادر طلاکوب ، زیر کارت ، در نظر گرفته شده. برای هر دو مدل هم منگوله کرم / طلایی به عنوان تزیینات به کار نهایی اضافه میشود. امکان ارسال به سراسر کشورتوسط موسسه تهران کارت وجود دارد.
38,000 ریال
نظرات (0)
کارت شفاف ( ترنس پرنت ) زیره طرح عروس داماد رنگی ( با قابلیت اجرای عکس خود عروس و داماد به صورت اختصاصی - هزینه جداگانه پاکت مقوای کتان کرم ضخیم برای اطلاع از قیمت با 02133926787 تماس بگیرید.
0 ریال
نظرات (0)
جنس کارت و پاکت مقوای ضخیمِ کرم بافت دار ، فابریک ایتالیایی ( بافت کبریتی ) است. چاپ برجسته ی طلاکوب و صدفی روی کارت و روی در پاکت می باشد. یک کارت شیک و کلاسیک با استفاده از بهترین جنس و بالاترین کیفیت چاپ از تهران کارت
54,000 ریال
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH