جستجوی پرسش

کلیه کارت های عروسی و ترحیم، در تهران توسط پیک موتوری و در شهرستان ها توسط اتوبوس (ترمینال)، باربری یا tipox (بنا به درخواست مشتری) ارسال می شود. هزینه ارسال کارت بر عهده مشتری و در هنگام تحویل می باشد. امکان مراجعه، تنها جهت دریافت سفارش با هماهنگی قبلی، وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش تماس با ما مراجعه کنید.

خیر، مونتاژ پایپون، تکه چوب و ... بر روی کارت عروسی، بر عهده مشتری می باشد، البته این کار، با پرداخت هزینه جداگانه توسط تهران کارت، قابل انجام می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر، با تهران کارت تماس حاصل فرمایید

پس از تکمیل فرآیند خرید از فروشگاه و پرداخت مبلغ مورد نظر، باید متن مورد نظر خود را سفارش دهید، پس از سفارش متن کارت عروسی و یا سفارش متن کارت ترحیم، نمونه کار توسط ایمیل اعلام شده و یا اپلکیشین تلگرام برای شما ارسال می شود، پس از تایید این نمونه کار، کلیه کارت ها یک هفته بعد آماده تحویل هستند.

پرداخت در فروشگاه آنلاین تهران کارت، تنها توسط کارت های عضو شتاب صورت می گیرد و امکان پرداخت در محل، حضوری، کارت به کارت و... وجود ندارد. 

تهران کارت دارای نماد اعتماد الکترونیکی است که نشان دهنده معتبر بودن این فروشگاه آنلاین می باشد. برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره این نماد به این لینک مراجعه کنید. در ضمن در بخش درباره ما، می توانید اطلاعات بیشتری درباره تهران کارت که تولید کننده کارت عروسی و ترحیم است ،پیدا کنید.

برای انجام خرید آنلاین کارت عروسی از تهران کارت، باید شماره کارت بانکی معتبر، رمز دوم (رمز اینترنتی)، شماره cvv2 و تاریخ انقضای کارت خود را در اختیار داشته باشید.

در هنگام خرید، شما می توانید که علاوه بر چاپ رنگی و طلاکوب، انتخاب کنید که اسامی عروس و داماد بر روی کارت به صورت لاتین چاپ شود یا خیر. در صورتی که میخواهید چاپ اسامی انگلیسی بر روی کارت عروسی را انتخاب کنید، در ویژگی های کارت، توجه کنید که آیا چنین امکانی فراهم هست یا خیر.

برای طرح سوال در تهران کارت درباره کارت عروسی و یا خرید آن، ابتدا مطمئن شوید که پرسش شما قبلا مطرح نشده، سپس با استفاده از بخش تماس با ما، سوال خود را مطرح سازید.

کاغذ و یا مقواهایی که در کارت عروسی و یا احتمالا کارت ترحیم براق می باشند را در اصطلاح متالایز می گویند.

چاپ انگلیس اسامی، چاپ نام عروس و داماد بر روی پاکت و گاهی تزیینات کارت عروسی می باشد. بر روی برخی کارت ها به دلیل جنس و یا محدودیتی که دارند، نمی توان چاپ اسامی انگلیسی را انجام داد.

ضمن عرض تسلیت خدمت شما، در سفارش متن کارت ترحیم، متن باید توسط مشتری نگارش یابد چرا که متن این نوع کارت، شامل نوع مراسم، محل و زمان برگزاری، نام متوفی و در مواردی یک بیت شعر می باشد که همه این موارد، باید جداگانه تهیه شود. با این حال برای داشتن ایده بهتر می توانید یک نمونه از کارتهای ترحیم موجود در سایت را مشاهده کرده و از آن استفاده نمایید.

در مواردی بله و در مواردی خیر. در صورتی که جنس کارت عروسی با تغییر رنگ آن تغییر کند برای مثال از چرم در آن استفاده شود، ممکن است قیمت آن تغییر کند. بنابراین هنگام انتخاب رنگ کارت عروسی، یک بار دیگر، قیمت را کنترل کنید.

چاپ طلاکوب، نقره کوب و رنگی از نظر شکل و ظاهر با هم متقاوت هستند. نمونه ای از کارت با چاپ طلاکوب را در کارت عروسی کد 316 می توانید ملاحظه کنید. نمونه ای از چاپ رنگی را هم می توانید در کارت عروسی کد 364 ملاحظه کنید.

در چاپ طلاکوب و نقره کوب، کلیشه 30 هزار تومان وبه ازای هر 100 عدد کارت، 20 هزار تومان به هزینه کلیشه اضافه می شود. در چاپ رنگی، به ازای هر 200 عدد کارت، 55 هزار تومان اضافه خواهد شد.

مراجعه حضوری تنها جهت دریافت سفارش کارت عروسی و یا کارت ترحیم، امکان پذیر می باشد. برای مراجعه حضوری و اطلاع از ساعات و روزهای کاری به بخش تماس با ما مراجعه کنید. لطفا پیش از مراجعه، هماهنگی های لازم را انجام دهید.

اگر هنگام خرید از تهران کارت، تراکنش با موفقیت انجام نشده، پس از 72 ساعت در صورتی که پول به حساب شما باز نگشت با مرکز امداد مربوط به کارت صادر کننده تماس حاصل فرمایید.

بله، حداقل تعداد سفارش کارت عقد و عروسی و همین طور کارت ترحیم 20 عدد و حداکثر تعداد آن 1600 عدد می باشد.

بله، شما می توانید از متن و تیتر مورد نظر خود در کارت عروسی مورد نظرتان استفاده کنید، در صورتی که می خواهید از متن های از پیش تعریف شده استفاده کنید، می توانید به منوی متن کارت های عروسی مراجعه کنید، برای انتخاب تیتر کارتهای عروسی نیز می توانید به منوی تیتر های کارت عروسی مراجعه کنید.

 تهران کارت، عرضه کننده انواع کارت عروسی و کارت ترحیم.

آدرس دفتر :خیابان جمهوری- نرسیده به میدان بهارستان- ابتدای خیابان ملت- برج بهارستان(تهران خودرو)- بلوک A-طبقه سوم- واحد A35 

آدرس فروشگاه:میدان بهارستان- اول خیابان جمهوری-روبه روی دبیرستان علمیه- پلاک 68 

تلفن: 33926787

نماد اعتماد الکترونیکی